بختیاری زاده: در گل زنی بی دقت بودیم، بهانه ای برای سهمیه نگرفتن نداریم

به گزارش وبلاگ ساعت ورزشی، سرمربی شهر خودرو می گوید که اشتباهات خودشان باعث شد که مقابل تراکتور به رجحان نرسند.

بختیاری زاده: در گل زنی بی دقت بودیم، بهانه ای برای سهمیه نگرفتن نداریم

به گزارش وبلاگ ساعت ورزشی، سهراب بختیاری زاده، سرمربی شهر خودرو در نشست خبری پس از بازی امشب (پنجشنبه) تیمش مقابل تراکتور اظهار کرد: کوشش بازیکنان تیم شهر خودرو ستودنی بود و بازیکنان بی نظیر بودند. ساختار دفاعی ما بهتر از تراکتور بود اما در گل زدن بی دقت بودیم. ما می دانستیم بازی سختی داریم و به همین دلیل تراکتور را بررسی کردیم و به دنبال برد در این ملاقات بودیم اما متاسفانه توپ هایمان به گل تبدیل نشد. معتقدم که یک تیم عظیم نباید لحظه های حساس را از دست بدهد. اگر می خواهیم جزو بالانشینان باشیم باید در این بازی ها برنده باشیم. باید در ادامه بیشتر روی تیم مان کار کنیم.

او اضافه کرد: فوتبال بخشی از زندگی است و به عنوان کسی که چندین سال به صورت حرفه ای فوتبال بازی کردم، معتقدم که فوتبال را باید با امید بازی کرد. متاسفانه لیگ فرسایشی شده و کوشش ما این است که بازیکنان را از نظر روانی برای بازی های بعدی آماده کنیم. من فقط می خواهم به هواداران عزیز شهر خودرو بگویم که با تمام وجود کوشش می کنم که بهترین نتیجه را کسب کنیم. شهر خودرو مشکلاتی دارد ولی نمی تواند بهانه ای برای سهمیه ندریافت باشد. چیزی که من از فوتبال یاد گرفتم، کوشش بی وقفه برای نتیجه دریافت است.

سرمربی شهر خودرو درباره تاکتیک تیمش در این ملاقات گفت: من می دانم که شهر خودرو دو سال است که چهار، چهار، دو بازی می کنم اما ما به خاطر شرایط بدنی بازیکنان و تراکتور تاکتیک تیم مان را تغییر داریم. پرس کردن در یک سوم میانی می تواند آغاز حمله باشد. ما تجمع را در وسط زمین زیاد کردیم و روی انتقال توپ کار کردیم و تونستیم موقعیت هایی ایجاد کنیم که متاسفانه به گل تبدیل نشد. خدا را شکر که در این بازی موقعیت گل زنی خوب به تراکتور ندادیم. مهم ترین لحظه بازی، لحظه ای است که شما توپ ندارید.

بختیاری زاده درباره میدان دادن به بازیکنان جوان بیان نمود: من اعتقاد دارم که میدان دادن به جوانان، می تواند شما را سورپرایز کند. در این مقطع احتیاج بود که جوانان با اعتماد به نفسمان را بازی دهیم اما حقیقتا بین جوانان و بازیکنان باتجربه مان فاصله است.

او در خاتمه درباره داوری ملاقات شهر خودرو و تراکتور گفت: من اعتقاد دارم که همه اشتباه می نمایند. من کارشناس داوری نیستم ولی در کنار زمین از تیمم در کمال احترام حمایت می کنم. اشتباه داوری در این ملاقات وجود داشت اما اشتباهات خودمان بود که نتوانستیم به گل برسیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بختیاری زاده: در گل زنی بی دقت بودیم، بهانه ای برای سهمیه نگرفتن نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بختیاری زاده: در گل زنی بی دقت بودیم، بهانه ای برای سهمیه نگرفتن نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید