خرید 20 اتوبوس شارژی از درآمد 59 میلیاردی املاک شهرداری تا آخر سال 98

به گزارش وبلاگ ساعت ورزشی، میرلوحی گفت: از درآمد حاصل از اجاره املاک شهرداری تهران، 20 اتوبوس شارژی تا خاتمه سال خریداری خواهیم کرد.

خرید 20 اتوبوس شارژی از درآمد 59 میلیاردی املاک شهرداری تا آخر سال 98

سید محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار با اشاره به بخشی از املاک شهرداری تهران که در اختیار مدیران سابق و یا افرادی است که دیگر با شهرداری همکاری ندارند، گفت: بخش زیادی از این املاک فاقد اجاره نامه هستند و ما در تلاش هستیم تا همه این املاک را شناسایی کنیم.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه برخی از این املاک به ازای هزینه کسب پروانه ساخت به شهرداری واگذار شده اند، گفت: در مجموع 1 هزار و 904 ملک یا 3 هزار و 800 واحد مسکونی شهرداری تهران در اختیار بخش هایی غیر مرتبط با شهرداری است.

میرلوحی افزود: به تازگی درباره بازپس گیری 1 هزار ملک که قرار بود در آن ها کارهای فرهنگی انجام شود، مذاکرتی اجرا شده است و بررسی های اولیه نشان داده در بسیاری از آن ها فعالیت های فرهنگی انجام نمی شود.

او با بیان اینکه امسال ردیف بودجه ای را مصوب کردیم که اجاره معوقه آن ها هم دریافت شود، گفت: 59 میلیارد تومان از ساکنان این املاک برای سال 98 اجاره گرفتیم که با این پول می توان 20 اتوبوس شارژی خرید و تلاش می کنیم که تا آخر امسال این کار انجام شود.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه ارزش املاک به قدری بالاست که می توانیم بسیاری از بدهی های شهرداری را تسویه کنیم، گفت: بررسی ها نشان می دهد که می توانیم با 4 هزار میلیارد تومان از فروش این املاک برای پروژه ها تعیین منابع مالی کنیم.

میرلوحی تأکید کرد: هیچ واحدی نباید در اختیار فرد یا موسسه ای باشد که شورا برای آن مصوبه ای ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "خرید 20 اتوبوس شارژی از درآمد 59 میلیاردی املاک شهرداری تا آخر سال 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید 20 اتوبوس شارژی از درآمد 59 میلیاردی املاک شهرداری تا آخر سال 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید