رابطه افلاطونی ستاره هالیوود با ولیعهد سعودی (

هفته گذشته یک مجله آمریکایی رابطه پنهانی ولیعهد سعودی با لیندسی لوهان را افشا کرد و گفت آنها در هواپیمای شخصی محمد بن سلمان دیدار نموده اند.

رابطه افلاطونی ستاره هالیوود با ولیعهد سعودی (

شایعه رابطه لیندسی لوهان بازیگر سرشناس سینمای هالیوود با محمد بن سلمان ولیعهد سعودی با اظهار نظر پدر این هنرپیشه آمریکایی درباره نوع رابطه دخترش با ولیعهد سعودی، تایید شد.

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان ان ترک، مایکل لوهان پدر لیندسی لوهان ستاره 33 ساله سینمای آمریکا درباره نوع رابطه دخترش با ولیعهد سعودی به یک مجله آمریکایی گفته است: او رابطه ای افلاطونی و محترمانه با ولیعهد سعودی دارد.

پدر این ستاره سینمای آمریکا در مصاحبه با سایت آمریکایی page six - وابسته به روزنامه نیویورک پست آمریکا که اخبار سلبریتی ها را پوشش می دهد- با رد رابطه پنهانی دخترش با ولیعهد سعودی گفته است آن دو رابطه ای مستمر با هم دارند و دخترش به واسطه فعالیت هایی که برای پناهجویان در منطقه انجام می دهد، با ولیعهد سعودی دیدار داشته است.

پدر لیندسی لوهان گفته است: آنها فقط دوست هستند، لیندسی دوستان قدرتمند زیادی در خاورمیانه دارد، زیرا او در آنجا بسیار فعال است. لیندسی به دلیل کارهایی که در خاورمیانه انجام داده با محمد بن سلمان ملاقات کرد. او در کوشش است تا به مردم منطقه، به ویژه پناهجویان یاری کند.

او اضافه نمود: هیچ کس درمورد کارهای خوبی که لیندسی در سوریه انجام می دهد نمی نویسد. آنها فقط می خواهند چیزهای بد را بشنوند. او رابطه ای افلاطونی و محترمانه با محمد بن سلمان دارد، نه چیزی بیشتر.

پدر این هنرپیشه آمریکایی در پاسخ به این سوال که آیا از اینکه دخترش با مردی رابطه دارد که دستش به خون امثال جمال خاشقجی آلوده است، ناراحت نیست، گفت: این موضوع در حد اتهام است و ثابت نشده است.

هفته گذشته سایت page six (صفحه شش) در گزارشی مدعی شده بود محمد بن سلمان و لیندسی لوهان در سال 2018 در حاشیه مسابقات اتومبیلرانی فرمول یک با یکدیگر دیدار داشته اند.

این وبگاه در گزارش خود مدعی شده بود لوهان برای دیدار با ولیعهد سعودی به هواپیمای شخصی او رفته و محمد بن سلمان هدایای گرانبهایی از جمله کارت های اعتباری به او داده است.

لیندسی لوهان ستاره هالیوود/عکسها: تایم و گتی ایمجز

منبع: عصر ایران

به "رابطه افلاطونی ستاره هالیوود با ولیعهد سعودی (" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رابطه افلاطونی ستاره هالیوود با ولیعهد سعودی ("

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید