روی کسب سهمیه المپیک متمرکز شده ام

میرهاشم حسینی با بیان مطلب فوق به خبرنگاران اضافه کرد: در رقابتهای لیگ برتر برای تیم شهرداری ورامین مبارزه خواهم کرد و در هفته نخست به دلیل هماهنگی که کادر فنی و مربیان باشگاهی داشتند، ملی پوشان در ترکیب تیم ها به میدان نرفتند. من هم به همراه سروش احمدی و سعید رجبی با نظر پیغام خانلرخانی به میدان نرفتیم.

روی کسب سهمیه المپیک متمرکز شده ام

وی در خصوص تمرینات تیم ملی هم گفت: به همراه دیگر اعضای تیم زیر نظر کادر فنی تمرینات سخت و فشرده ای را پشت می گذاریم تا برای سومین مرحله از رقابتهای گرندپری در سال 2019 آماده می شویم. با تمام قدرت پیش می رویم تا به امید خدا بتوانیم با کسب امتیازات کامل این مسابقات به شرایط کسب سهمیه المپیک بیشتر نزدیک شویم.

این عضو تیم ملی ادامه داد: بعد از رقابت های صوفیه، مرحله نهایی رقابتهای گرندپری در مسکو را پیش رو داریم. کوشش ما این است که در مسکو هم نتایج خوبی بگیریم تا به امید خدا هر سه سهمیه ای که برای تیم ملی محتمل هست را نهایی کنیم. بعد از این اتفاق خوش یمن است که می توانیم صحبت از المپیک و موفقیت در این رویداد بزرگ جهانی داشته باشیم.

حسینی در خصوص کسب عنوان بهترین تکواندوکار سال با موفقیت در دو تورنمنت پیش رو گفت: به هیچ عنوان به چنین مسائلی فکر نمی کنم. پس از از دست دادن مسابقات جهانی، عزم خود را جزم کردم تا در رقابتهای گرندپری بهترین عملکرد را داشته باشم. همانطور که گفتم فقط کسب سهمیه المپیک و موفقیت در توکیو 2020 برایم اهمیت دارد تا دل مردم را شاد کنم.

وی در خاتمه گفت: هر چه به مسابقات خاتمهی نزدیک می شویم، کار سخت و سخت تر می گردد. تصمیم دارم فقط به تمرینات تیم ملی فکر کنم و در میان بهترین های جهان، بهترین عملکرد را در مسابقات به نمایش بگذارم. فقط از این طریق است که به سهمیه المپیک می رسم و به همین دلیل به هیچ چیزی غیر از آن فکر نمی کنم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "روی کسب سهمیه المپیک متمرکز شده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روی کسب سهمیه المپیک متمرکز شده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید