پاسخ آمریکا به بعضی ساده لوحی ها درباره تعامل با ایران

به گزارش وبلاگ ساعت ورزشی، در حالی که بعضی محافل سعی می نمایند موضوع مبادله زندانی میان ایران و آمریکا را در کنار سفر روحانی به ژاپن، نشانه هایی از نرم شدن موضع دولت ترامپ جا بزنند، مشاور امنیت ملی آمریکا مدعی شد آزادی گروگان آمریکایی، در اثر فشار ما بود (!)

پاسخ آمریکا به بعضی ساده لوحی ها درباره تعامل با ایران

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، گفت: به مدت یک سال و نیم فشار سختی به ایران وارد آوردیم تا وارد مذاکرات کنسولی برای آزادی گروگان های آمریکایی در ایران شوند.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید در مصاحبه با شبکه تلویزیونی سی بی اس گفت: پرزیدنت ترامپ بیشترین تعداد گروگان ها را آزاد نموده و این کار را بدون هیچ گونه امتیازدهی یا دادن انبانی از پول نقد، نموده است.

اوبراین در پاسخ به این پرسش که آیا آزادی گروگان ها پیش شرطی برای آغاز مصاحبه بوده است، اضافه کرد: نه. کارزار فشار حداکثری ما بر ایران ادامه داشته و من فکر می کنم این کارزار تا حدی در آزادی، آقای وانگ، موثر بوده است. پرزیدنت ترامپ پیشنهاد داده که با ایران در خصوص موضوعات مختلف مصاحبه کند. ولی تا وقتی که ایران برنامه هسته ای و رفتار های بدخواهانه اش در منطقه را کنار نگذارد، تحریم ها و فشار حداکثری ادامه خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پاسخ آمریکا به بعضی ساده لوحی ها درباره تعامل با ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ آمریکا به بعضی ساده لوحی ها درباره تعامل با ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید